Poznaj naszych członków

Zapraszamy do kontaktu!

Michał Wigurski, MBA

Prezydent klubu

Entrepreneur (Media, Education & Technology). Koordynator Zespołu Ukraina (pomoc humanitarna) w Lions Club Polska.

Mec. Luigi Lai

Wiceprezydent klubu

Patryk Osęka, MBA

Wiceprezydent klubu

Od ponad 20 lat związany z branżą IT i GIS. Doradca Zarządu, Interim Manager, Przedsiębiorca. Executive MBA. Uwielbia podróże :)

Usamah Afifi, MBA

Członek zarządu

Doświadczony Manager i ekspert IT – 25 lat doświadczenia w firmach GPW, SAP, PwC, IBM. Prezes Instytutu Myśli Europejskiej (fime.pl), kieruje rozwojem think tanku ESG. Wykładowca MBA. Pasjonat podróży i żeglarstwa.

Ewa Dąbkowska

Członek zarządu, Club Service Chairperson

Pracuję jako HR Biznes Partner w branży energii odnawialnej oraz kończę studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego.

Igor Kowalczyk

Członek zarządu, Club LCIF Coordinator

Grafika komputerowa i poligrafia to praca, sporty rajdowe to hobby.

Robert Majewski

Sekretarz

Jestem menedżerem w rodzinnej firmie deweloperskiej City Villa. Moje hobby to samochody, jazda na rowerze, nurkowanie i ekonomia.

Artur Jurski, MBA

Skarbnik

Przedsiębiorca. Senior ICT Executive. Executive MBA. Digital transformation. Zainteresowania to podróże, kuchnia śródziemnomorska i lekka atletyka.

dr n. med. Dariusz Sarti

Szef Protokołu

Mec. Andrzej Czarnecki

Przewodniczący komisji rewizyjnej

dr Włodzimierz Banasik

Członek komisji rewizyjnej

Doktor nauk społecznych, pracował w biurach podróży: BPiT Almatur, PB Orbis, Fregata-PTTK, Natura Tour, na uczelniach Uniwersytecie Śląskim, Wyższej Szkole Handlu i Prawa, Almamer, AWF, Rektor WSTiJO, Sekretarz Konferencji Rektorów Zawodowych Szkół Polskich- reprezentuje KRZaSP w komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży Sejmu RP.

Max Bojarski

Członek komisji rewizyjnej

Właściciel firmy Eduvolution – działającej w branży wydawniczej/internetowej, na polu edukacyjnym, tworzącej między innymi aplikacje edukacyjne na smartfony. Absolwent wydziału cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie oraz podyplomowych studiów coachingu w Collegium Civitas (akredytacja ICF). Członek kilku ciał doradczych na styku świata nauki i polityki, między innymi European AI Alliance przy Komisji Europejskiej.

Ewa Hełka, PDG

Club Membership Chairperson

Była Gubernatorem Okręgu (2018/19), sekretarzem Okręgu, Przewodniczącą Strefy Warszawskiej. Lubi muzykę poważną ale również blues i jazz. Ostatnio jej pasją jest historia i genealogia. Obecnie jest na emeryturze a swój wolny czas dzieli między rodzinę i pracę społeczną.

Krystyna Kowalczyk

Honorowy członek klubu

Joanna Bońska

Dr n. med. Mariusz Borkowski

Członek klubu

Lekarz, menedżer, wykładowca MBA, expert ds.nowych technologii w ochronie zdrowia, autor podcastu „Medycznie estetycznie

Maurizio Calissano

Alicja Gach

prof. Tom Hashimoto

Członek klubu

Z wykształcenia jestem geografem finansowym. Prowadzę firmę executive coaching i consulting oraz firmę filmową. Jestem profesorem ekonomii finansowej na ISM University w Wilnie oraz dyrektorem współpracy zagranicznej na Uczelni Vistula w Warszawie. Gram na kontrabasie w Orkiestrze Społecznej w Warszawie.

dr Hiroshi Kaneko

Członek klubu

Dr nauk prawnych. Uczę studentów w Instytucie Lingwistyce Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego w sekcji języka japońskiego. Zajmuję się pisaniem raportów o polityce energetycznej w Polsce i UE. Pracuję w firmie z kapitałem japońskim jako tłumacz/koordynator.

dr Robert Kornatowski

Członek klubu

Doktor nauk ekonomicznych. Przedsiębiorca związany z branżą bezpieczeństwa obrotu gospodarczego i gospodarki odpadami i recyklingu w Polsce i na rynkach zagranicznych. Obecnie szczególnie zaangażowany w pomoc dla Ukrainy.

Adam Kowalczyk

Członek klubu

Na PW byłem pracownikim naukowo-badawczym w Instytucie Telekomunikacji, po 1990 roku prowadziłem Zakład Pracy Chronionej.

Marta Leśnicka

Robert Lukomski

Jarosław Kusto, MBA

Carmelo Marchese

Marta Osęka

Maciej Pabisiak

Mateusz Pietruliński

Mec. Sławomir Sokołowski

Członek klubu

Radca prawny. Organizator koncertów, eventów, widowisk słowno-muzycznych. Animacja ruchu absolwenckiego UW.

Małgorzata Szeszo

Jolanta Warzecha

Piotr Wojciechowski

Członek klubu

Absolwent SGH i IE Business School. Pracuje w Lyvia Group, która inwestuje i rozwija spółki technologiczne. Interesuje się technologią, finansami sportem oraz nauką języków obcych.

dr Edyta Zduńska-Lesseux

Członek klubu

Doktor nauk ekonomicznych i finansowych (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie). Autor publikacji (artykułów, rozdziałów, monografii) na temat innowacji, przedsiębiorstw, zrównoważonego rozwoju i Unii Europejskiej. Nauczyciel akademicki i pracownik naukowy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (Kolegium Gospodarki Światowej).