Poznaj naszych członków

Zapraszamy do kontaktu!

Michał Wigurski

Prezydent klubuEntrepreneur (Media, Education & Technology). Koordynator Zespołu Ukraina (pomoc humanitarna) w Lions Club Polska.

Luigi Lai

Wiceprezydent klubuPatryk Osęka

Wiceprezydent klubuOd ponad 20 lat związany z branżą IT. Executive MBA. Uwielbia podróże i gra na gitarze :)

Usamah Afifi

Członek zarządu


Ewa Dąbkowska

Członek zarządu, Club Service ChairpersonPracuję jako HR Biznes Partner w branży energii odnawialnej oraz kończę studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego.

Igor Kowalczyk

Członek zarządu, Club LCIF CoordinatorGrafika komputerowa i poligrafia to praca, sporty rajdowe to hobby.

Robert Majewski

SekretarzJestem menedżerem w rodzinnej firmie deweloperskiej City Villa. Moje hobby to samochody, jazda na rowerze, nurkowanie i ekonomia.

Artur Jurski

SkarbnikPrzedsiębiorca. Senior ICT Executive. Executive MBA. Digital transformation. Zainteresowania to podróże, kuchnia śródziemnomorska i lekka atletyka.

Dariusz Sarti

Szef Protokołu


Andrzej Czarnecki

Przewodniczący komisji rewizyjnej


Włodzimierz Banasik

Członek komisji rewizyjnej


Max Bojarski

Członek komisji rewizyjnejWłaściciel firmy Eduvolution – działającej w branży wydawniczej/internetowej, na polu edukacyjnym, tworzącej między innymi aplikacje edukacyjne na smartfony. Absolwent wydziału cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie oraz podyplomowych studiów coachingu w Collegium Civitas (akredytacja ICF). Członek kilku ciał doradczych na styku świata nauki i polityki, między innymi European AI Alliance przy Komisji Europejskiej.

Ewa Hełka

Club Membership ChairpersonByła Gubernatorem Okręgu (2018/19), sekretarzem Okręgu, Przewodniczącą Strefy Warszawskiej. Lubi muzykę poważną ale również blues i jazz. Ostatnio jej pasją jest historia i genealogia. Obecnie jest na emeryturze a swój wolny czas dzieli między rodzinę i pracę społeczną.

Joanna Bońska

Członek klubu


Maurizio Calissano

Członek klubu


Bartłomiej Gawron

Członek klubu


Przedsiębiorca i projektant z ponad 15-letnim doświadczeniem w zakresie przywództwa i zarządzania innowacyjnymi firmami oraz projektami.

Tom Hashimoto

Członek klubuZ wykształcenia jestem geografem finansowym. Prowadzę firmę executive coaching i consulting oraz firmę filmową. Jestem profesorem ekonomii finansowej na ISM University w Wilnie oraz dyrektorem współpracy zagranicznej na Uczelni Vistula w Warszawie. Gram na kontrabasie w Orkiestrze Społecznej w Warszawie.

Hiroshi Kaneko

Członek klubuDr nauk prawnych. Uczę studentów w Instytucie Lingwistyce Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego w sekcji języka japońskiego. Zajmuję się pisaniem raportów o polityce energetycznej w Polsce i UE. Pracuję w firmie z kapitałem japońskim jako tłumacz/koordynator.

Adam Kowalczyk

Członek klubuNa PW byłem pracownikim naukowo-badawczym w Instytucie Telekomunikacji, po 1990 roku prowadziłem Zakład Pracy Chronionej.

Robert Kornatowski

Członek klubuDoktor nauk ekonomicznych. Przedsiębiorca związany z branżą bezpieczeństwa obrotu gospodarczego i gospodarki odpadami i recyklingu w Polsce i na rynkach zagranicznych. Obecnie szczególnie zaangażowany w pomoc dla Ukrainy.

Marta Leśnicka

Członek klubu


Robert Lukomski

Członek klubu


Carmelo Marchese

Członek klubu


Marta Osęka

Członek klubuMaciej Pabisiak

Członek klubu


Mateusz Pietruliński

Członek klubu


Sławomir Sokołowski

Członek klubuRadca prawny. Organizator koncertów, eventów, widowisk słowno-muzycznych. Animacja ruchu absolwenckiego UW.

Małgorzata Szeszo

Członek klubuRoland Szylling

Członek klubu


Przedsiębiorca z doświadczeniem w usługach, ubezpieczeniach i finansach.