Poznaj naszych członków

Zapraszamy do kontaktu!

Patryk Osęka, MBA

Prezydent klubuOd 25 lat związany z branżą IT i GIS. Niezależny konsultant, doradca Zarządu, Interim Manager, Przedsiębiorca, Executive MBA. Uwielbia podróże :)

dr n. med. Dariusz Sarti

Wiceprezydent klubuRobert Majewski

Wiceprezydent klubu, Club Marketing ChairpersonJestem menedżerem w rodzinnej firmie deweloperskiej City Villa. Moje hobby to samochody, jazda na rowerze, nurkowanie i ekonomia.

Michał Wigurski, MJF

Członek zarządu, Sekretarz klubuEntrepreneur (Media, Education & Technology). II Wicegubernator Okręgu Lions 121 Polska.

Ewa Hełka, PDG

Członek zarządu, Club Service ChairpersonByła Gubernatorem Okręgu (2018/19), sekretarzem Okręgu, Przewodniczącą Strefy Warszawskiej. Lubi muzykę poważną ale również blues i jazz. Ostatnio jej pasją jest historia i genealogia. Obecnie jest na emeryturze a swój wolny czas dzieli między rodzinę i pracę społeczną.

Krystyna Kowalczyk

Członek zarządu, SkarbnikEkonomistka, obecnie na emeryturze. Zainteresowania: książki, teatr, różna muzyka - od poważnej po pop. Dużo się rusza i pracuje społecznie.

dr Edyta Zduńska-Lesseux

Członek zarządu, Lider VisionDoktor nauk ekonomicznych i finansowych (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie). Autor publikacji (artykułów, rozdziałów, monografii) na temat innowacji, przedsiębiorstw, zrównoważonego rozwoju i Unii Europejskiej. Nauczyciel akademicki i pracownik naukowy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (Kolegium Gospodarki Światowej).

Usamah Afifi, MBA

Członek zarządu, Lider ESGDoświadczony Manager i ekspert IT – 25 lat doświadczenia w firmach GPW, SAP, PwC, IBM. Prezes Instytutu Myśli Europejskiej (fime.pl), kieruje rozwojem think tanku ESG. Wykładowca MBA. Pasjonat podróży i żeglarstwa.

Mec. Luigi Lai

Członek zarządu, Lion TamerAdwokat międzynarodowy, ekspert w dziedzinie nowych technologii i prawnych aspektów sztucznej inteligencji. W ruchu Lions od 1996 roku, były Prezydent Leo Club Cagliari i były Prezydent LC Warszawa Gentium. Wierzy w wartość wolontariatu i znaczenie altruizmu dla rozwoju osobistego i sukcesu.

dr Włodzimierz Banasik

Przewodniczący komisji rewizyjnej


Doktor nauk społecznych, pracował w biurach podróży: BPiT Almatur, PB Orbis, Fregata-PTTK, Natura Tour, na uczelniach Uniwersytecie Śląskim, Wyższej Szkole Handlu i Prawa, Almamer, AWF, Rektor WSTiJO, Sekretarz Konferencji Rektorów Zawodowych Szkół Polskich- reprezentuje KRZaSP w komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży Sejmu RP.

Max Bojarski

Członek komisji rewizyjnejWłaściciel firmy Eduvolution – działającej w branży wydawniczej/internetowej, na polu edukacyjnym, tworzącej między innymi aplikacje edukacyjne na smartfony. Absolwent wydziału cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie oraz podyplomowych studiów coachingu w Collegium Civitas (akredytacja ICF).

Robert Łukomski

Członek komisji rewizyjnejPrzedsiębiorca i doradca biznesowy z ponad 25 letnim doświadczeniem w obszarze ładu korporacyjnego, finansów, innowacji i zrównoważonego rozwoju. Miłośnik żeglarstwa.

Marta Osęka

Członek klubu, Lider DiabetesPosiada ponad 10 lat doświadczenia w rozwoju biznesu w firmach biotechnologicznych. Współtworzyła i zarządzała wieloma start-upami. Uwielbia poznawanie nowych kultur i dań podczas dalekich wycieczek.

mec. Joanna Bońska

Członek klubu


Prawnik, od 7 lat prywatny Przedsiębiorca działająca w branży doradczej ( dla sektora developerskiego, budowlanego oraz farmaceutycznego). Prywatnie mama i żona, pochłaniająca książki historyczne, kryminały i thrillery.

dr n. med. Mariusz Borkowski

Członek klubu


Lekarz, menedżer, wykładowca MBA, expert ds.nowych technologii w ochronie zdrowia, autor podcastu „Medycznie estetycznie

Maurizio Calissano

Członek klubu


mec. Andrzej Czarnecki

Członek klubu


Były Sędzia sądu administracyjnego.

Alicja Gach

Członek klubu


Ewa Dąbkowska

Członek klubuPracuję jako HR Biznes Partner w branży energii odnawialnej oraz kończę studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego.

prof. Tom Hashimoto

Członek klubuZ wykształcenia jestem geografem finansowym. Prowadzę firmę executive coaching i consulting oraz firmę filmową. Jestem profesorem ekonomii finansowej na ISM University w Wilnie oraz dyrektorem współpracy zagranicznej na Uczelni Vistula w Warszawie. Gram na kontrabasie w Orkiestrze Społecznej w Warszawie.

Artur Jurski, MBA

Członek klubuPrzedsiębiorca. Senior ICT Executive. Executive MBA. Digital transformation. Zainteresowania to podróże, kuchnia śródziemnomorska i lekka atletyka.

dr Hiroshi Kaneko

Członek klubuDr nauk prawnych. Uczę studentów w Instytucie Lingwistyce Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego w sekcji języka japońskiego. Zajmuję się pisaniem raportów o polityce energetycznej w Polsce i UE. Pracuję w firmie z kapitałem japońskim jako tłumacz/koordynator.

dr Robert Kornatowski

Członek klubuDoktor nauk ekonomicznych. Przedsiębiorca związany z branżą bezpieczeństwa obrotu gospodarczego i gospodarki odpadami i recyklingu w Polsce i na rynkach zagranicznych. Obecnie szczególnie zaangażowany w pomoc dla Ukrainy.

Adam Kowalczyk

Członek klubuNa PW byłem pracownikim naukowo-badawczym w Instytucie Telekomunikacji, po 1990 roku prowadziłem Zakład Pracy Chronionej.

Igor Kowalczyk

Członek klubuGrafika komputerowa i poligrafia to praca, sporty rajdowe to hobby.

Jarosław Kusto, MBA

Członek klubuDoświadczony manager, dyrektor finansowy (łącznie z IPO), nauczyciel akademicki. Z wykształcenia matematyk, manager (MBA), audytor (studia podyplomowe SGH). Obecnie CEO w PHH. Pasjonat strzelectwa i żeglarstwa.

Marta Leśnicka

Członek klubu


Carmelo Marchese

Członek klubu


Maciej Pabisiak

Członek klubu


Artur Parzyński

Członek klubu


Manager IT, konsultant Data Center, przedsiębiorca, pasjonat nowych technologii. 15 lat doświadczenia w największych spółkach branży finansowej.

mec. Dorota Parzyńska

Członek klubu


Radca prawny, członek OIRP w Warszawie. W ramach prowadzonej kancelarii świadczy usługi prawne na rzecz spółek rynku finansowego. Pasjonatka podróży i powieści kryminalnych.

Mateusz Pietruliński

Członek klubu


Mec. Sławomir Sokołowski

Członek klubuRadca prawny. Organizator koncertów, eventów, widowisk słowno-muzycznych. Animacja ruchu absolwenckiego UW.

Małgorzata Szeszo

Członek klubuJolanta Warzecha

Członek klubu


Absolwentka Politechniki Gdańskiej i studiów podyplomowych na Uniwersytecie Gdańskim. Zawodowo specjalizowała się w kwestiach związanych z ochroną środowiska. W wolnym czasie pasjonuje się grą w brydża, co pozwala jej na rozwijanie strategicznego myślenia i nawiązywanie nowych relacji towarzyskich.

Piotr Wojciechowski

Członek klubuAbsolwent SGH i IE Business School. Pracuje w Lyvia Group, która inwestuje i rozwija spółki technologiczne. Interesuje się technologią, finansami sportem oraz nauką języków obcych.